يکشنبه, 19 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۰:۵۷:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ 
مدیر آبفای سیسخت خبر داد
رفع شكستگی ناشی از زلزله شبكه توزیع آب سیسخت روستاهای اطراف

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی خوشنودی مدیر آب و فاضلاب شهرستان دنا، با اشاره به شکستگی های به وجود آمده در خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب شهر سی سخت و روستاهای شهرستان دنا بر اثر زلزله ۵.۶ دهم در مقیاس ریشتری چهارشنبه شب گذشته اظهار کرد: شکستگی خطوط انتقال آب شرب روستاهای دارشاهی، گزدون و خمینی آباد و تخریب بعضی از نقاط خطوط انتقال آب روستاهای کریک، تنگ پوتک و ده شیرین از جمله این خسارت‌ها بود.
مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان دنا گفت: بر اثر زلزله تابلو برق ایستگاه پمپاژ روستای چناربرم دچار سوختگی و آب شرب روستا های سمرون وگورگنجو نیز گل آلود شد.
خوشنودی همچنین از شکستگی خط انتقال روستای ده شیخ درچندین نقطه و ترکیدگی دیوار ساختمان نگهبانی تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت و سوختن هواکش های تصفیه خانه فاضلاب در اثر این زلزله خبر داد.
وی تصریح کرد: از ساعت های اولیه روز جاری آبرسانی سیار و با تانکر به بعضی از روستاهای شهرستان دنا از جمله دارشاهی و خمینی آباد آغاز و تا تعمیر کامل خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب و وارد مدار بهره برداری گردیدن خطوط و شبکه های آبرسانی مورد نظر، تمامی روستاهای نیازمند به آب در شهرستان دنا با رعایت بهداشت از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند خواهند گردید

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0