پنج‌شنبه, 8 اسفند 1398
  • ساعت : ۹:۳۲:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ 
با حضور وزیر نیرو صورت گرفت
شبكه جمع‌آوری و دفع بهد‌‌اشتی فاضلاب سی سخت به بهره‌برداری رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب  استان کهگیلویه و بویراحمد شبکه جمع‌آوری و دفع بهد‌‌اشتی فاضلاب توریستی‌ترین شهر جنوب ایران با حضور وزیر نیرو، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، استاندار و برخی دیگر از مسئولان کشوری و استانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: هدف از اجرای این پروژه جمع آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب شهر سی سخت تا افق 1415 به منظور ارتقای بهداشت عمومی، بهبود وضعیت زیست محیطی و بازچرخانی آب در محل اجرای پروژه است.

فیض‌الله پاسره افزود: اجرای 18 کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در اقطار 200 تا 400 میلی متر، اجرای 1.7 کیلومتر خط انتقال به قطر 500 میلی متر، واگذاری 1254 فقره انشعاب فاضلاب خانگی و اجرای فاز اول تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت یک هزار و 200 متر مکعب در شبانه روز با اعتبار هزینه شده 150 میلیارد ریال از جمله اقدامات انجام شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین با اشاره به اینکه این استان یک درصد جمعیت و مساحت کشور را دارد، افزود: 6 درصد منابع آبی و جنگل و 25 درصد نفت و گاز کشور متعلق به این دیار است.

حسین کلانتری با بیان اینکه با وجود محدودیت‌های اعتباری پروژه‌های بزرگی در بخش‌های مختلفی در این استان در دست اجرا است، بیان کرد: استان به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0