پنج‌شنبه, 8 اسفند 1398
  • ساعت : ۱۱:۱:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
مدیر دفترمدیریت مصرف آبفای استان عنوان کرد
جانمایی و نصب شیرفشارشكن در شبكه توزیع آب شهر یاسوج

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد سلمان جمالفرد صبح امروز در بازدید از شبکه و تاسیسات آب شرب یاسوج با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 65 هزار مشترک آب در شهر یاسوج وجود دارد، اظهار کرد: از این تعداد بیش از 60 هزار انشعاب خانگی هستند.

مدیر دفتر کاهش آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی از مسائل پیش روی شرکت آب و فاضلاب استان قدیمی بودن شبکه توزیع آب در شهرها به خصوص شهر یاسوج است.

وی افزود: در همین راستا مهندسی مجدد و مطالعات شبکه توزیع آب شهر یاسوج صورت گرفت تا بر اساس  آن مشکلات شبکه  توزیع این شهر  برطرف شود.

جمالفرد نصب شیر فشارشکن در شبکه توزیع آب شهر یاسوج را از راهکارهای اساسی در مدیریت هرچه بهتر شبکه توزیع آب و جلوگیری از شکستگی شبکه توزیع این شهر دانست و گفت: پس از انجام مطالعات فنی، جانمایی و نصب 18 مورد شیر فشارشکن در دستور کار قرار گرفت.

مدیر دفتر کاهش آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: به منظور کنترل فشار شبکه توزیع آب یاسوج از سال گذشته تا کنون 8مورد شیر فشار شکن در شبکه توزیع آب شهر یاسوج نصب شد.

جمالفرد یادآور شد:  نصب 4 شیر فشار شکن دیگر نیز  طی سه  ماه آینده در شبکه توزیع آب شهر یاسوج انجام خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد که با نصب و جانمایی شیرهای فشارشکن و فشارسنج در شبکه توزیع شهر یاسوج، مدیریت توزیع  آب در نقاط مختلف شهر یاسوج هرچه بهتر انجام و شکستگی ها شبکه توزیع آب کاهش یابد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0