سه‌شنبه, 11 بهمن 1401
  • ساعت : ۷:۵۶:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ 
چرایی قطع آب شرب 28 روستای شهرستان بویراحمد
ساکنان ۲۸ روستای بخش لوداب شهرستان بویراحمد از قطعی بیش از ۲ هفته ای آب شرب به دلیل آنچه که سرقت ترانس های برق و ضعیفی پمپ های آب در این منطقه نامیده شده گلایه دارند و خواستار اقدام مسئولان برای رفع این مشکل شدند.

به گزارش روابط عمومی آبفا، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: هم اینک آب ۲۸ روستای بخش لوداب بویراحمد قطع شده و سه ایستگاه ترانس به فاصله چند روز به سرقت رفته است.

اسفندیار برخه افزود: ترانس ایستگاه اول در تاریخ بیست و نهم آذر، ایستگاه دوم در تاریخ سوم دی ماه و ترانس ایستگاه سوم در تاریخ پنجم دی ماه به سرقت رفته است.

وی ادامه داد: این مناطق روستایی بسیار صعب العبور هستند و باید در یک کار مشترک با شرکت برق با استفاده از دستگاه های بیل مکانیکی و بولدوزر تعمیر ترانس ها صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ایستگاه ترانس یک و دوم از لحاظ جغرافیایی تحت پوشش امور آبفای حوزه کهگیلویه هستند اما شهرستان بویراحمد به آن ها خدمات می دهند.

برخه ابراز کرد: با هماهنگی مدیر شرکت برق استان این موضوع در دستور کار قرار گرفته تا مشکل این روستائیان رفع شود.

وی تصریح کرد: مردم در کمک به کاهش سرقت ها نقش موثری دارند و از آن ها استمداد می طلبیم در راستای کاهش سرقت ها همکاری و کمک لازم را با این شرکت داشته باشند.

بیش از ۸۵۰ مشترک در این ۲۸ روستای بخش لوداب تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد هستند.

بخش لوداب از توابع شهرستان بویراحمد با ۱۲۸ روستا و جمعیتی نزدیک به ۲۰ هزار نفر در۲۰۰ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده که آخرین روستای این بخش با مرکز استان نزدیک به چهار ساعت مسافت دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0