سه‌شنبه, 11 بهمن 1401
  • ساعت : ۸:۶:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ 
اصلاح و توسعه 28 كیلومتر از شبكه های آب یاسوج/5700 متر مكعب به مخازن آب استان اضافه شد
معاون بهره برداری و توسعه آب ، آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد: 28 کیلومتر از شبکه های آب یاسوج اصلاح شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا، مهدی فخر احمد با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از اتفاقات خوب در استان سفر ریاست محترم جمهور و تخصیص بودجه ویژه برای اصلاح و بازسازی آب مرکز کهگیلویه و بویراحمد بود، از این محل تاکنون 28 کیلومتر از شبکه های آب یاسوج در قالب 9 پروژه عملیاتی شده است.

وی گفت: اجرای 7 کیلومتر خط انتقال نیز در همین حدود یکسال اجرا شد.

فخر احمد بیان کرد: تکمیل مخزن 5000 متر مکعبی مادوان و احداث 700 متر مکعب مخزن جدید بخش دیگری از اقدامات ما در توسعه و بهبود آبرسانی در استان بود.

وی به تلاش برای مقابله با انشعابات غیرمجاز گفت و اظهار داشت: شناسایی و مجاز سازی 4200 فقره انشعاب در این راستا صورت گرفت.

معاون بهره برداری و توسعه آب خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات جدی ما در کهگیلویه و بویراحمد، فرسودگی گسترده در شبکه ها و خطوط آب است که هزینه و امکانات زیادی هم معطوف به خود کرده است، تنها در همین یکسال 5600 حادثه در خط انتقال و شبکه توزییع آب در استان رفع شده است.

فخر احمد بیان کرد: با اعتبارات خوبی که از محل سفر ریاست محترم جمهور و همچنین محرومیت زدایی در حال تزریق است امید داریم تا پایان 1402 در زمینه اصلاح و توسعه شبکه های آبرسانی یاسوج و روستاهای محروم استان اهد جهش قابل توجهی باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0